Group Auto Union Polska Sp. z o.o.
zamowienia
zamowienia
zamowienia
Informacje
Start
Dotacje z UE
O firmie
Dane firmy
Kontakt
Lokalizacja
Godziny otwarcia
Oferta
Oferta, Katalogi
Wyposażenie Warsztatu
Reklamacje i niezgodności
Promocje
Group_Auto_Union
Group Auto Union Polska
Group Auto Union International
Sieć_Eurowarsztatów
Eurowarsztat
Euro-garage
Dane firmy
FIRMA HANDLOWA “MOTOROL” KAŁKUS SPÓŁKA JAWNA  
31- 231 Kraków
Ul. Bociana 19
NIP: 676-003-38-53
sprzedaz@motorol.pl
Kontakt telefoniczny
Centrala (12) 420-44-00
Dział sprzedaży (12) 420-44-10
Fax. (12) 415-90-24(12) 415-71-40
   

KONSULTANCI:

Dawid Czort (12) 420-44-22 dawid.czort@motorol.pl
Marek Dubas (12) 420-44-20 marek.dubas@motorol.pl
Krzysztof Dziewałtowski (12) 420-44-11 krzysztof.dziewaltowski@motorol.pl
Teresa Gersan (12) 420-44-24 teresa.gersan@motorol.pl
Jarosław Grabowski (12) 420-44-27 jaroslaw.grabowski@motorol.pl
Adam Grudnik (12) 420-44-15 adam.grudnik@motorol.pl
Danuta Hebda (12) 420-44-25 danuta.hebda@motorol.pl
Tomasz Łach (12) 420-44-35 tomasz.lach@motorol.pl
Marek Łagosz (12) 420-44-23 mlagosz@motorol.pl
Elżbieta Nowińska (12) 420-44-56 ela.nowinska@motorol.pl
Andrzej Wójcicki (12) 420-44-29 andrzej.wojcicki@motorol.pl
Agata Zębala (12) 420-44-14 agata.zebala@motorol.pl
Damian Kica (12) 420-44-13 damian.kica@motorol.pl
     

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Marcin Bartosiak 609-030-973 marcin.bartosiak@motorol.pl
Marek Hojda 691-947-481 marek.hojda@motorol.pl
Tomasz Ordys 607-109-717 tomasz.ordys@motorol.pl
Dariusz Krysta 602-579-855 dariusz.krysta@motorol.pl
Mirosław Mirowski 605-030-782 mirek.mirowski@motorol.pl
Gabriela Mucha 605-030-849 gabriela.mucha@motorol.pl
Rafał Mroczek 601-419-177 rafal.mroczek@motorol.pl
Dariusz Nowicki 693-833-904 dariusz.nowicki@motorol.pl
Andrzej Sołtys 607-238-931 andrzej.soltys@motorol.pl
Jacek Sołtysik 693-833-901 jsoltysik@motorol.pl
   
     

Roman Kuldanek                     (Česká republika, Slovensko) +48 607-207-745 roman.kuldanek@motorol.pl
Grzegorz Maciejewski                    (Česká republika) +48 605-550-700 grzegorz.maciejewski@motorol.pl
Iwona Gałązka (Česky mluvící operátor obchodního oddělení)     +48 783-940-044    iwona.galazka@motorol.pl
 

MAGAZYN:

Kierownik magazynu:  
Andrzej Dobrowolański 691-717-016 andrzej.dobrowolanski@motorol.pl
Niezgodności w dostawie (12) 420-44-16 magazyn@motorol.pl
Przyjęcie towaru (12) 420-44-34  
     

DZIAŁ REKLAMACJI:

Robert Wójcik (12) 420-44-33 robertw@motorol.pl
     

DZIAŁ MARKETINGU :-)

Aneta Kałkus (12) 420-44-58 aneta@motorol.pl
Katarzyna Kałkus (12) 420-44-57 katarzyna.kalkus@motorol.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

e-mail: ksiegowosc@motorol.pl
Tel: (12) 420-44-17
Fax: (12) 415-50-31
   

REGIONALNY KOORDYNATOR SIECI EUROWARSZTAT:

Jacek Sołtysik 693-833-901 jsoltysik@motorol.pl
     

REJESTRACJA PROGRAMU DO ZAMÓWIEŃ:

Tomasz Łach (12) 420-44-35 tomasz.lach@motorol.pl
Tomasz Grądek (12) 420-44-54 tomasz.gradek@motorol.pl
     
 











Promocje

Aktualne:

Zakończone:

 
 
© 2010 Copyright Motorol Kałkus | Wszystkie prawa zastrzeżone.